کدنویسی کودکان و نوجوانان - آرشیو 1400/4

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 16525
» بازديد ديروز : 254
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16524
» بازديد سال : 16778
» بازديد کل : 16778
» اعضا : 0
» مطالب : 161

آموزش کامپیوتر ویژه کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/29 بازدید : 62

در این مقاله ، ما محبوب ترین سایت ها ، بازی ها و برنامه های کدنویسی رایگان را گرد هم آورده ایم که در آن کودکان و جوانان ما می توانند آموزش کامپیوتر کودکان با ارائه یک معرفی سرگرم کننده به دنیای نرم افزار ، زبان های برنامه نویسی را بیاموزند

 

البته ده ها سیستم عامل وجود دارد که این آموزش برنامه نویسی را هدف قرار می دهد ، اما ما 10 مورد از محبوب ترین ها را به عنوان پاداش لیست کرده ایم.

 

آموزش کدگذاری

قبل از اینکه به لیست خود برویم ، مفاهیم کدگذاری و الگوریتم چیست آموزش کامپیوتر کودکان ، کدگذاری چگونه انجام می شود ، چه کسی کدگذاری می کند ، چه مزایای کدگذاری دارد ، چرا باید کدگذاری را یاد بگیرم

 ، آیا یادگیری کدنویسی دشوار است؟ می توانید پاسخ س questionsالاتی از قبیل کدگذاری چیست ، چگونه آن را انجام دهیم و چه مزایایی دارد؟ مقاله ما را بررسی کنید.

 

در اینجا 10 بهترین سیستم آموزش برنامه نویسی وجود دارد که به معلمان فناوری اطلاعات ما در درسهای خود کمک می کند ، جایی که کودکان و جوانان ما می توانند ایرانیان سایبر کدنویسی را به روشی آسان و سرگرم کننده یاد بگیرند و +15 bonus1- خراش

 

خراشیدن

Scratch که توسط آموزش کامپیوتر کودکان آزمایشگاه MIT Media Lab توسعه یافته است ، از سال 2003 خدمات رایگان ارائه می دهد و یک پلتفرم آموزش برنامه نویسی با کاربرد آسان است که هدف آن درک منطق کدگذاری برای گروه سنی 5 تا 16 سال است.

 

با استفاده از Scratch می توانید انیمیشن های فوق العاده ای را طراحی کنید ، بازی رویایی خود را بسازید و کارتون های چشمگیر را بسازید و بدون نوشتن خطوط کد ، بلوک های رنگی را به صورت پازل بکشید و رها کنید.

 

در صورت تمایل ، می توانید Scratch را بر روی رایانه خود نصب کرده و از آن آموزش کامپیوتر کودکان به صورت آفلاین استفاده کنید ، یا می توانید در سایت خود مشترک شوید و از آن به صورت آنلاین استفاده کنید یا از طریق برنامه آن را در تلفن و کد خود بارگیری کنید.

برای دریافت Scratch و دریافت اطلاعات دقیق می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

"هر کودک در هر مدرسه باید آموزش رایانه کودکان فرصت یادگیری علوم کامپیوتر را داشته باشد." شما می توانید منطق کدگذاری را از سطح پایه با Code.org ، یک آموزش کامپیوتر کودکان بستر رایگان که با شعار عمل می کند ، درک کنید.

دسته : ,
برچست ها :

آموزش کامپیوتر مخصوص کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/28 بازدید : 68

 2.1 طراحی احساسی

این اثر براساس آموزش کامپیوتر کودکان تعاریف احساس به عنوان "احساسی کلی که تحت تأثیر محرکهای درونی و بیرونی مانند زمینه ، تجربه یا شخصیت گذشته و فعلی است" بنا شده است. عاطفه به عنوان "یک احساس کوتاه مدت ، محتاطانه ، ذهنی و آگاهانه" تعریف می شود [10].


در [11] و [12] ، نویسندگان سه سطح پردازش را در انسان ارائه می دهند: احشایی ، رفتاری و انعکاسی. نورمن [6] این سطوح را با مشخصات محصول مرتبط می کند:

 

احشایی (واکنشهای ناشی از ادراک): ظاهر.رفتاری (واکنش های ناشی از انتظارات): لذت و اثربخشی استفاده.بازتابنده (واکنشهای ناشی از فکر): تصویر از خود ، رضایت شخصی آموزش کامپیوتر کودکان و خاطرات.

 

دانستن اینکه چه کسی کاربر نهایی سیستم مورد نظر برای توسعه خواهد بود ، می تواند به طراحی آن به گونه ای کمک کند که هر سه سطح را برآورده کند.

 با این حال ، به دلیل اختلافات فردی ، فرهنگی و یا حتی جسمی ، میزان رضایت برای همه کاربران یکسان نیست و قابل پیش آموزش کامپیوتر کودکان بینی ایرانیان سایبر نیست.

2.2 طراحی بازی های جدی در آموزش و پرورش

محققان طراحی بازی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند و اگرچه استفاده از توصیه های ارائه شده تضمین کننده موفقیت آمیز بودن بازی نیست ، اما استفاده از آنها روش خوبی است.

 توصیه هایی که باید در نظر گرفته شود شامل لیست عناصر مهمی است که بازی های ویدیویی موفق شامل آنها هستند (نمایش خود از طریق آواتارها ، رتبه بندی ها ، سطح ها یا رقابت تحت آموزش کامپیوتر کودکان قوانین صریح)

 

[13] ، یا استفاده از مکانیزم هایی برای درگیر کردن بازیکن ، مانند امتیازات ، چالش ها و ماموریت ها ، یا سفارشی سازی [14].

بازدارندگی و همکاران [15] طبقه بندی عناصر طراحی بازی را بر اساس سطح انتزاع ارائه کرده است ، به عنوان مثال:

 

الگوهای طراحی رابط بازی: نشان ، جدول آموزش رایانه کودکان ، سطح.اصول اکتشافی و طراحی: اهداف روشن مکانیسم ها و الگوهای طراحی بازی: منابع آموزش کامپیوتر کودکان محدود

دسته : ,
برچست ها :

آموزش کامپیوتر برای کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/26 بازدید : 67

تایپ کردن

مهارت خوب صفحه کلید هنگامی که کودکان در مدرسه یاد می گیرند ضروری است. مطالعات نشان می دهد که تایپ لمسی دقت آموزش کامپیوتر کودکان و سرعت تایپ بچه ها را افزایش می دهد. همچنین بهتر است

مهارت های تایپ خوب را در سنین پایین آموزش دهید. کودکان سریعتر از بزرگسالان مهارت می گیرند ، بنابراین هرچه زودتر بچه ها تایپ را یاد بگیرند ، بهتر است.

 

شما می توانید نحوه تایپ توسط خود کودک را آموزش دهید ، یا اینکه او می تواند با استفاده از برنامه های خاصی مانند Typing Club ، بازی مانند Jungle Junior یا یک برنامه نرم افزاری مانند Typing Instructor for Kids 5.0 تایپ را یاد بگیرد.

 

پست الکترونیک

هنگامی که کودک شما بزرگتر می شود ، ممکن است برای آموزش کامپیوتر کودکان برقراری ارتباط با دوستان خود یک آدرس ایمیل بخواهد ، یا ممکن است به یک آدرس برای مدرسه احتیاج داشته باشد.

 

این اتفاق ممکن است ایرانیان سایبر به محض کلاس دوم یا سوم ، زمانی که آنها به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند خوب بخوانند و بنویسند آموزش کامپیوتر کودکان (و قبل از

 اینکه بتوانند به شبکه های رسانه های اجتماعی بپیوندند). با این حال ، آنها به راهنمایی بزرگسالان احتیاج دارند و شما باید مراقب صندوق ورودی و صندوق پستی (و همچنین هرزنامه آنها) باشید.

 

استفاده از برنامه ای مانند Outlook را در نظر بگیرید که پیام ها را به دستگاه آموزش کامپیوتر کودکان شما بارگیری می کند ، نه یک حساب تحت وب. با این کار

 کودک شما از اینترنت آزاد باز می ماند و - در حالی که هنوز جوان است - به شما امکان می دهد ابتدا پیام ها را بارگیری کنید ، قبل از اینکه فرزندتان این کار را انجام دهد ، آنها را بخوانید.

 

تحقیق آنلاین

با بزرگتر آموزش کامپیوتر کودکان شدن کودک شما آموزش رایانه کودکان ، او از اینترنت برای جستجوی اطلاعات پروژه های مدرسه استفاده می کند و در اینجا نیز به پشتیبانی یک بزرگتر احتیاج دارد. در حالی که کودک شما احتمالاً آنقدر بزرگ شده است 

دسته : ,
برچست ها :

آموزش کامپیوتر کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/23 بازدید : 68

 معدود مدارس دولتی موجود عمدتا در مونروویا واقع شده اند و از نظر معلمین ، پول و امکانات کافی برای آموزش کامپیوتر کودکان کارآیی ندارند. 

* ساختمانها از امکانات نظیر آب آشامیدنی

 سالم ، توالت و صندلی های مناسب برخوردار نیستند. بسیاری از مدارس به طور جدی شلوغ هستند و در بسیاری از موارد دانش آموزان مجبورند روی زمین بنشینند. **

 

 

تماس بیدار آموزش

از بین مدارسی که باز هستند ، بسیاری از کارکنان واجد آموزش کامپیوتر کودکان شرایط ندارند. مطابق با "بحران آموزش لیبریا: یک سری 3 بخشی مدارس را در هرج و مرج آشکار می کند


 - بسیاری از افرادی که برای تلاش برای ادامه مدارس وارد عمل شده اند معلمان واجد شرایطی نیستند / نیستند. مای آزونگو در مقاله خود در مورد "بحران آموزش لیبریا" که در بالا به آن اشاره شد 

، اظهار داشت: "مدارس لیبریا دارای 20000 معلم بدون تربیت بدون لیسانس یا مدرک کاردانی از یک آموزش کامپیوتر کودکان م trainingسسه آموزش ایرانیان سایبر معلم هستند."

 

 بسیاری از معلمان داوطلب بدون مزد هستند. اگرچه تمام تلاش خود را برای کمک به کشور از طریق یک بحران آموزشی انجام می دهند ، اما این نتایج گویای این واقعیت است: یک زنگ خطر برای بیدار شدن در سال 2013 ، زمانی که هر یک از تقریباً 25000 متقاضی دانشگاه لیبریا در امتحانات ورودی آموزش کامپیوتر کودکان قبول نشدند.

 

عددها خودشان گویای مطلب هستند

در سال 2000 ، بزرگسالان لیبریایی به طور متوسط ​​2.5 سال تحصیل داشتند. نرخ باسوادی سال 2017 برای بزرگسالان 15 تا 24 سال ، که قادر به نوشتن و خواندن یک جمله کامل کامل در مورد خود هستند ،

 49٪ بود. 62 درصد كودكان در سن دبستان در حال حاضر در مدرسه نیستند و این درصد در دوره متوسطه به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

 *** از 48٪ كودكان لیبریایی كه در كلاس های ابتدایی در مدرسه هستند ، 65٪ پسران و 73 ٪ دختران در آموزش کامپیوتر کودکان کلاس 5 انصراف می دهند و ثبت آموزش رایانه کودکان نام خالص در دبیرستان فقط 34٪ است. ****


دسته : ,
برچست ها :

کلاس ها مخصوص رباتیک کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/22 بازدید : 71

بنابراین ، کلاس های رباتیک بعد از مدرسه برای کودکان بهترین راه برای آموزش STEM برای کودکان است. بخش بعدی این مقاله بهترین کلاس رباتیک کودکان کلاسهای رباتیک مبتنی بر STEM را برای کودکان نزدیک به شما ارائه می دهد.

 

بهترین کلاسهای رباتیک کودکان مبتنی بر STEM

جدا از مهارت های STEM ، یادگیری رباتیک باعث افزایش خلاقیت ، مهارت های همکاری ، ارتباطات ، رهبری ، مهارت های حل مسئله و غیره در کودکان می شود. در زیر کلاس های رباتیک برای بچه ها وجود دارد که می توانید در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کلاس رباتیک کودکان کنید

 

1. اردوی آغازگر رباتیک برای کودکان

این کلاس رباتیک برای مبتدیانی است که دانش صحیحی از رباتیک ندارند. کودک شما از یک کیت رباتیک مبتنی بر STEM با استفاده از Plug-n-play استفاده خواهد کرد

 و پروژه های مختلف رباتیک را توسعه می دهد. به عنوان بخشی از این برنامه رباتیک ، کودک شما همچنین کدگذاری را با استفاده ایرانیان سایبر از زبان برنامه نویسی Scratch مبتنی بر بلوک یاد می کلاس رباتیک کودکان گیرد.


کودک شما با پروژه های ساده مانند لامپ هوشمند ، زنگ در هوشمند ، چراغ خیابان هوشمند و غیره کار خود را شروع می کند و در نهایت یک ربات رادیو کنترل تولید می کند.

2. اردوگاه رباتیک برای کودکان

بچه های بالای 10 سال می توانند در این کلاس رباتیک شرکت کنند. در این کلاس رباتیک ، کودک شما از اجزای سخت افزاری واقعی مانند برد آردوینو ، سنسور IR ، پمپ آب ، موتور BO و ... استفاده خواهد کرد و پروژه های مختلف کلاس رباتیک کودکان رباتیک را از ابتدا توسعه می دهد.

 

 با کار با اجزای سخت افزاری ، کودک شما در مورد توسعه محصول بیشتر می آموزد. کودک شما پروژه هایی مانند سیستم آبیاری گیاه هوشمند ، تلگراف آب ، دروازه اتوماتیک راه آهن و غیره را توسعه خواهد داد. پس از ساختن پروژه های اساسی ، کودک شما سه ربات مختلف خواهد

- ربات دنبال کننده خط آموزش رباتیک کودکان ، ربات سبک و ربات برای جلوگیری از مانع. کودک شما همچنین می آموزد که این ربات ها را با استفاده از زبان برنامه نویسی خراش برنامه کلاس رباتیک کودکان ریزی کند.

 

دسته : ,
برچست ها :

کلاس تابستانی برای کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/12 بازدید : 70

برنامه شبانه شما کلاس تابستانی برای کودکان بعد از شام ، وقت استراحت در قلعه و مناطق تفریحی وجود دارد. از بازی های رومیزی ، تماشای فیلم ، ارائه سخنرانی به زبان انگلیسی یا رقص ، امکانات زیادی وجود دارد.

حمل و نقل و نظارت

قسمت زبان از یکشنبه شروع می شود. شما با ناظران و سایر کلاس تابستانی برای کودکان شرکت کنندگان ملاقات خواهید کرد و وقت خواهید داشت تا در اتاق خود مستقر شده و قلعه را کشف کنید. همچنین با برنامه هفته آشنا خواهید شد.

 

شما می توانید با استفاده از حمل و نقل شخصی خود کلاس تابستانی برای کودکان به اردوگاه تعطیلات برسید و یا از فرودگاه آمستردام با هزینه اضافی رزرو کنید: 130 €.

 

معلمان و ناظران ما با اشتیاق و انگیزه بهترین اردوی تابستانی زندگی شما را ارائه می دهند. فعالیت ها در ساحل توسط افراد متخصص انجام می شود. برای هر 12 کلاس تابستانی برای کودکان شرکت کننده حداقل 1 مانیتور وجود دارد.

آیا دوست دارید یک ژاکت کشوری به عنوان یادگاری داشته باشید؟ سفارش در فرم رزرو توجه: این اردوی تابستانی در هلند برگزار می شود ، علاوه بر شرکت کنندگان هلندی iraniancyber کلاس تابستانی برای کودکان ، کودکان و جوانان از سراسر جهان نیز در آن شرکت می کنند. ناظران و اعضای تیم محلی برای پذیرش شرکت کنندگان بین المللی بسیار آماده هستند ، به این ترتیب ، همیشه شخصی وجود دارد که انگلیسی صحبت می کند و خوشحال می شود که به شما کمک کند. از این لحاظ ، نه تنها یک اردوگاه تعطیلات متنوع را در یک کشور دیگر تجربه کلاس تابستانی برای کودکان خواهید کرد ، بلکه از همه دنیا دوست خواهید شد. اگر در مورد برنامه یا رزرو سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید: 210 204

مهمانی خداحافظی

روزهای جمعه ، همه والدین از ساعت 3 بعد از ظهر برای تحویل مدرک و "چای عالی" استقبال می کنند. ما تنقلات "High Tea" را از قبل آماده می کنیم.

 

محل اقامت و غذا

قلعه خارق العاده آسومبورگ ، اصلی از قرن 13 ، جایی است که این اردوگاه تابستانی بین المللی انگلیسی زبان در تابستان برگزار می شود. اتاق ها با ظرفیت 4 تا 6 کلاس تابستانی برای کودکان شرکت کننده مشترک است. هر اتاق حمام مخصوص خود را با دوش و توالت دارد.

 

اقامت بصورت پانسیون کامل است و هر روز در رستوران قلعه غذا می خوریم. محلی قلعه Assumburg بین آمستردام و ساحل دریای شمال واقع شده است. پشت قلعه یک باغ باروک به کلاس تابستانی برای کودکان سبک کلاسیک فرانسوی وجود دارد.

ورزش ، ورزش و ورزش بیشتر در اردوگاه تعطیلات بین المللی در هلند!

این رشته ورزشی فعالیت های زیادی در انتظار شما برای کشف و تمرین است: تنیس ، فوتبال و هاکی. برای شرکت در این رشته نیازی به فدراسیون یا متخصص در هر یک از رشته های کلاس تابستانی برای کودکان ورزشی نیست. صرف نظر از سطح شما در این ورزش ها ، در اینجا یاد خواهید گرفت ، پیشرفت خواهید کرد و بیش از هر چیز سرگرم کننده خواهید بود. در طول اردوی تابستانی خود دوستان جدیدی پیدا خواهید کلاس تابستانی برای کودکان کرد!

دسته : ,
برچست ها :

کلاس تابستانی برای نوجوانان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/12 بازدید : 62

همیشه می خواستید کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان خود را بهبود ببخشید؟ آیا به دنبال یک اردوگاه تعطیلات بین المللی هستید؟ چیز دیگری نگو! این اردوگاه انگلیسی زبان مقصد بسیاری از جوانان از سراسر جهان است که می خواهند زبان انگلیسی خود را بهبود بخشند و یک کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان به یاد ماندنی دارند.

 

برنامه تعطیلات شما

تمام ارتباطات در این اردوی تابستانی به زبان انگلیس کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان ی خواهد بود. ممکن است عادت کند ، اما بهترین راه برای پیشرفت بزرگ در عرض یک یا دو هفته است. هر روز 2 درس هر کدام 2 ساعت خواهد داشت. جلسه اول به دستور زبان و واژگان ، جلسه دو کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان م به صحبت کردن ، تلفظ و ارتباطات می پردازد. هر آنچه را یاد بگیرید می توانید بلافاصله عملی کنید. شما روزانه در این چهار مهارت آموزش خواهید دید: خواندن ، نوشتن کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان ، iraniancyber  گوش دادن و صحبت کردن.

 

شرکت کنندگانی که به مدت دو هفته در کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان این زمینه بمانند ، هر هفته یک برنامه متفاوت و همچنین فعالیت های متنوع خواهند داشت. اگر به مدت 2 هفته اقامت داشته باشید ، در آخر هفته یک سفر به آمستردام خواهید داشت! شما می خواهید یک شب در پایتخت هلند بخوابید!

 

برنامه زبان شما

شما هر روز 4 ساعت روی دستور زبان و واژگان انگلیسی کار خواهید کرد. معلمان ما ، با تجربه خود ، به طور فشرده و تعاملی قوانین مهم دستور زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهند. ما در گروه های کوچک کار می کنیم تا توجه هر یک از شرکت کنندگان جلب شود. شما بدون شک واژگان زیادی خواهید آموخت و بهترین قسمت این است که می توانید آموخته های خود را تمرین کنید.

 

از طریق برخی از کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان وظایف ارتباطی ، شما یاد خواهید گرفت که از دانش به دست آمده بهترین استفاده را ببرید. شما سخنرانی های کوتاهی را به زبان انگلیسی تهیه و ارائه خواهید کرد که به شما امکان می دهد به زبان انگلیسی بهتر ارتباط برقرار کنید.

 

برنامه بعد از ظهر شما

بعد از ظهرها می توانید ورزش کنید ، به ساحل بروید ، نقاشی کنید ، آلات موسیقی جدید یاد بگیرید یا به راحتی استراحت کنید. ناظران جو آرام ایجاد می کنند و کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان روحیه تیمی را در طی فعالیتهای بعد از ظهر تشویق می کنند. همانطور که صبح را به شدت روی مهارتهای زبانی کار می کنیم ، برنامه بعد از ظهر برای آرامش ، ورزش و سرگرمی ایده آل است. ارتباطات همیشه به زبان انگلیسی خواهد بود و شما می توانید برخی از فعالیت های ساحلی مانند موج سواری ، موج سواری یا بادبادک کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان کشی را انجام دهید. بازی ها و فعالیت های ورزشی در منطقه اطراف قلعه برگزار می شود.

دسته : ,
برچست ها :

کلاس های رباتیک کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/4/12 بازدید : 77

، و در صورت نیاز به نشان دادن فعالیت های کودک ، این پلت فرم تاریخچه پروژه های انجام کلاس رباتیک کودکان شده توسط کودک را حفظ می کند. حوزه.

 

"برنامه درسی توسط ما ساخته شده است ، براساس توصیه های مراکز اصلی آموزشی در سراسر جهان که با زمینه آموزش STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات) سروکار دارند و به زبان رومانیایی ساخته شده است.

 این برنامه درسی یک همراه یادگیری دارد ،


 به این معنا که مفهوم یادگیری تطبیقی ​​را معرفی می کند. یعنی این یک توالی ساده از تمرین ها و فیلم ها نیست ، یک سیستم هوش مصنوعی در پشت خود دارد که با کودک تعامل دارد و با نیازهای کودک سازگار است. کودک می تواند س questionsالاتی کلاس رباتیک کودکان را بپرسد ، که این امر وظیفه معلمی را که کمک به هوش مصنوعی دارد بسیار کاهش می دهد "، وینتیلو می افزاید.

دوره های آنلاین رایانه - 35 لی در ماه

 

کودکان اصول کلاس رباتیک کودکان رباتیک ، چاپ سه بعدی و امنیت سایبری را یاد می گیرند. 14 دوره وجود دارد که توسط یک استاد دانشگاه و با کمک شریک یادگیری ایوانا مبتنی بر هوش مصنوعی تدریس می شود. والدین ماهانه گزارشی با نقشه پیشرفت کودک دریافت می کنند.

راه حل ایرانیان سایبر های یادگیری LEGO به گونه ای طراحی شده اند که ابزاری انعطاف پذیر و بین برنامه ای هستند که حس کنجکاوی کودکان را برافروخته و به راحتی در هر سطح ادغام می شوند.

 

برنامه های درسی استاندارد ما تجربه های یادگیری مختلفی را شامل می شود ، از جمله دروس یادگیری هدایت شده و حل مسئله ، که مستقیماً به س questionsالات و مشاهدات دانش آموزان در زندگی واقعی مربوط می شوند. گزینه های ارزیابی گنجانده شده در دروس به اطمینان از ارزیابی در حین یادگیری کمک می کنند نه بعد از آن.

 

 

با همکاری رهبران دانشگاه و مربیان کلاس رباتیک کودکان کلاس ساخته شده است - و توسط معلمان آزمایش شده است!

Logo Mindstorms ev3 چیست؟

 

Lego Mindstorms یک خط تولید است که ترکیبی از آجرهای LEGO قابل برنامه ریزی با موتورهای الکتریکی ، سنسورها ، آجرهای LEGO ، قطعات LEGO Technic (مانند چرخ دنده ها ، محورها و قطعات بادی) برای ساخت ربات ها و سایر سیستم های خودکار آموزش رباتیک کودکان و / یا تعاملی است.

Lego Mindstorms یکی از محبوب ترین کیت های ربات برای کودکان و یکی از پر کارکلاس رباتیک کودکان بردترین ها برای رباتیک آموزشی است.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد