کدنویسی کودکان و نوجوانان - آرشیو 1400/3

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 16525
» بازديد ديروز : 254
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16524
» بازديد سال : 16778
» بازديد کل : 16778
» اعضا : 0
» مطالب : 161

کلاس تابستانی برای کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 75

اردوگاه های شبانه و اردوهای روزانه تابستانی امسال در کلاس تابستانی برای کودکان  کانزاس سیتی ارائه می شود. بچه های جوان هر هفته در مناطق مختلف جهان کاوش می کنند و کنجکاوی خود را نسبت به جهان گسترش می دهند. اکنون بچه های خود را برای یک تابستان پر از سرگرمی در Camp Fire ثبت نام کنید! اردوها از 15 ژوئن آغاز می شوند و براساس برنامه متفاوت هستند.

 

این اولین بار است که آنها اردوی هفتگی دختران کلاس تابستانی برای کودکان  را ارائه می دهند ، بنابراین این مطلب را از دست ندهید! ما دوست داریم دختران بیشتری فرصت های برنامه نویسی و STEM را امتحان کنند و این دو اردوگاه یک فرصت عالی است.

 

"این اردوها دختران را به استفاده از خلاقیت های خود ترغیب کلاس تابستانی برای کودکان  می کند و به آنها اجازه می دهد تا در مهارت های جدیدی برای ارتقا-مسئله و تفکر انتقادی شرکت کنند. دختران با یادگیری کدنویسی ، جلب اعتماد به نفس و یافتن دوستان جدید ، انفجار خواهند داشت! هیچ تجربه ای لازم نیست. "

 

هر اردو به صورت حضوری در مراکز و همچنین ایرانیان سایبر مجازی در دسترس خواهد بود. لیست کامل اردوهای تابستانی را در وب سایت آنها بررسی کنید - حتی می توانید به صورت کلاس تابستانی برای کودکان  آنلاین ثبت نام کنید!

 

در اردوهای تابستانی علمی ، ماجراهای حیوانات را بیاموزید ، کاوش کنید و تجربه کنید! اردوگاه های علمی بیش از 100 فعالیت دارند که برنامه ها / کلاسهای روزانه و منحصر به فرد را برای انتخاب فرزند شما تغییر می دهند.

 

گزینه ها شامل این اردوی تابستانی اردوگاهی برای خواب است که در Rolla Mo واقع شده است. آنها را بررسی کنید ، در اینجا ثبت نام کنید یا با شماره تماس بگیرید

25 فعالیت برای فعال نگه داشتن مغز کودکان در تابستان

 

 

در حالی که دانش آموزان به ماجراجویی های تابستانی می پردازند ، برای والدین خود یک "حافظ زندگی" که بسیار مورد نیاز است ارسال کنید - لیستی از 25 فعالیت کلاس تابستانی برای کودکان  برای به اشتراک گذاشتن و لذت بردن از آنها با فرزندانشان. این فعالیتهای سرگرم کننده همه موضوعات و نمرات را پوشش می دهد. واقعاً چیزی برای همه وجود دارد. و ، اگر ماجراجویان تابستانی خود را در خانه داشته باشید ، این لیست می تواند بچه های شما را از خستگی و خستگی روزهای بارانی تابستان نجات دهد. امسال بیش از سرگرمی و سرگرمی بچه های خود تلاش کنید و امیدوار باشید که بهترین ها را برای دانش آموزان خود داشته باشید ، ذهن آنها کلاس تابستانی برای کودکان  را در تمام تابستان کار کنید!

 

دسته : ,
برچست ها :

کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 75

دانش آموزان میانی که کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان از Time4Learning برای یادگیری تابستانی استفاده می کنند ، یک برنامه جامع مطالعات اجتماعی دوره راهنمایی را برای تمرینات اضافی در دوره هایی مانند تاریخ جهان باستان ، مدنی ، دولت و اقتصاد و فرهنگ ها و جغرافیا جهانی دریافت می کنند. هر موضوع از طریق ترکیبی از فیلم های تعاملی با راهنمایی معلمان باتجربه و همچنین ابزارهای چندرسانه ای مانند نقشه ها ، نمودارها ، نمودارها و موارد دیگر آموزش داده می شود.


در سطح دبیرستان ، تاریخ و مطالعات کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان اجتماعی است

راهنمای اردوهای تابستانی در کانزاس سیتی (2021)

همه منتظر اردوهای تابستانی هستند - حتی والدین! بنابراین اردوگاه های مورد علاقه KC خود را برای کودکان در سطح شهر جمع کردیم.


اگر به دنبال اردوگاه های کودکانه از هر نوع هستید - به جای مناسب آمده اید. شما می توانید اردوی هنری ، نمایش و تئاتر ، اردوهای ورزشی ، اردوهای کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان یک شبه ، اردوهای روزانه و ایرانیان سایبر تفریحی ، فعالیت های آموزشی را پیدا کنید.برای پر کردن برنامه تابستانی خود از اردوهای تابستانی محلی و اردوهای روزانه در سراسر KC بازدید کنید! شما می توانید برای بیشتر اردوگاه ها در KC اطلاعات به روز پیدا کنید - ما با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات در حال به روزرسانی هستیم. یا اگر به دنبال فعالیت های تابستانی هستید می توانید روز به روز تغییر وضعیت دهید ، راهنمای فعالیت های تابستانی برای کودکان را بررسی کنید.


به دنبال کارهایی هستید که کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان می توانید این تابستان را با هم انجام دهید؟ بهترین کارهایی که باید برای کودکان در KC انجام دهید ، در داخل خانه در ورزشگاه های آزاد و مکان های بازی در فضای باز بازی کنید یا با هم در یک پارک محلی یک پیک نیک بزنید ... گزینه های بسیار زیادی وجود دارد!


اردوگاه های یک روزه ، اردوگاه های فضای باز ، اردوگاه های شبانه و همه چیز در این میان:


با جوانان Youthfront Camps بیشترین بهره را از تابستان بگیرید! شما کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان گزینه های زیادی در زمینه تاریخ ، طول اردو و گروه های سنی دارید ، بنابراین برای هر خانواده مناسب است. اگر س questionsالی دارید ، س FAالات متداول آنها را برای همه پاسخ ها بررسی کنید


کودکان از پارک های چلپ چلوپ ، دوره های طناب زنی ، یک انجمن سرگرم کننده ، فعالیت های ایمان سازی و تعداد زیادی از کارهای سرگرم کننده دیگر در طول تابستان لذت می برند. از میان اردوهای روزانه و اردوهای شبانه در طول تابستان و کلاس تابستانی برای کودکان و دنش آموزان همچنین برنامه های وزارت دبیرستان یکی را انتخاب کنید!


دسته : ,
برچست ها :

مشاوره برای کودک و نوجوان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/30 بازدید : 75

وضعیت هرچه که باشد ، دوران بلوغ دوران سختی است و بیماری ویروس کرونا (COVID-19). با تعطیلی مدارس و لغو رویدادها مشاوره کودک و نوجوان ، بسیاری از نوجوانان مهمترین لحظات زندگی خود را از دست می دهند و از لذت های روزمره مانند چت با دوستان یا شرکت در کلاسها ربوده می شوند.

اگر نوجوان هستید ، زندگی شما در اثر این اپیدمی تغییر کرده است و احساس اضطراب ، انزوا و ناامیدی می کنید ، بدانید که تنها نیستید. ما با لیزا دامور ، روانشناس نوجوان ، نویسنده پرفروش ، ستون نویس ماهانه نیویورک تایمز صحبت کردیم و پرسیدیم برای تأمین هزینه های زندگی و حفظ سلامت عقل خود چه کاری مشاوره کودک و نوجوان می توانید انجام دهید.

1. بدانید که اضطراب شما کاملاً طبیعی است

اگر نگران تعطیلی مدارس و عناوین اضطراب زا هستید ، مورد جداگانه ای نیستید. این احساس حتی کاملاً طبیعی است. دامور مشاوره کودک و نوجوان می گوید: "روانشناسان مدتهاست می دانند که اضطراب یک سیگنال سالم و عادی است که ما را از تهدیدات آگاه می کند و به ما اجازه می دهد برای محافظت از خود اقدامی انجام دهیم." "اضطراب شما به شما کمک می کند تا تصمیماتی را بگیرید که در حال حاضر باید بگیرید: عدم گذراندن وقت با دیگران یا در گروه های بزرگ ، شستن دستان و لمس صورت. این احساسات به ایمنی شما ایرانیان سایبر و دیگران کمک می کند. اینگونه است که "ما همچنین از اعضای جامعه خود مراقبت می کنیم. ما همچنین به افراد اطرافمان فکر می کنیم. "

لیزا دامور توصیه می کند اگر اضطراب ناشی از COVID-19 قابل درک است ، حتماً "با منابع معتبر [مانند یونیسف و سایت سازمان بهداشت جهانی] مشورت کنید یا اطلاعاتی را که دریافت می کنید تأیید کنید."

اگر فکر می کنید علائمی دارید ، صحبت با والدین مهم است. دامور می گوید: "به یاد داشته باشید که عفونت با ویروس COVID-19 به ویژه در کودکان و بزرگسالان به طور کلی خفیف است." همچنین مهم است که بدانید بسیاری از علائم COVID-19 قابل درمان هستند. اگر احساس ناراحتی می کنید یا نگرانی مشاوره کودک و نوجوان در مورد ویروس دارید ، وی توصیه می کند که به والدین یا بزرگسال مورد اعتماد خود اطلاع دهید تا بتوانند به شما کمک کنند.

و به یاد داشته باشید ، "اقدامات م manyثر بسیاری وجود دارد که می توانیم برای محافظت از خود و دیگران و احساس کنترل بهتر به دست بگیریم: شستن مکرر دستان ، لمس نکردن به صورت و تمرین فاصله فیزیکی. "

نیازها و توصیه های هیدراتاسیون در کودکان

EmailPrintFacebookLinkedIn

نیازهای مختلف آب متناسب با هر دوره از زندگی است. کودکان نسبتاً بزرگتر به آب بیشتری احتیاج دارند تا خود را به طور مناسب هیدراته کنند. همانطور که به کودکان باید آموزش داده شود که خوب غذا بخورند و تحرک داشته باشند ، بزرگسالان مسئول مانند والدین ، ​​معلمان و متخصصان مراقبت مشاوره بچه ها و نوجوان های بهداشتی نیز باید آب مصرف کنند تا هیدراتاسیون کافی مشاوره کودک و نوجوان را داشته باشند.

دسته : ,
برچست ها :

مشاوره کودک و نوجوان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/30 بازدید : 70

هنگام بحث و جدال با یک نوجوان ، سعی کنید نه تنها افکار بزرگسالان خود را بگویید ، بلکه استدلال هایی را نیز مطرح کنید که نوجوان دوست دارد. به مشاوره کودک و نوجوان یک نوجوان می توان گفت که در یک مشاوره آنلاین

 ، او بهتر خود را درک می کند ، نقاط قوت خود را می آموزد ، عزت نفس را افزایش می دهد و حرفه ای سودآور را انتخاب می کند. به لطف یک روانشناس آنلاین می توانید دوستانی پیدا کنید ، در شرکت خود اقتدار کسب کنید

 ، دوست مشاوره کودک و نوجوان داشته باشید دختران یا پسران را دوست داشته باشید. "سرانجام ، ما خودمان بهتر یکدیگر را درک خواهیم کرد ، خواهیم فهمید که کدام یک از ما درست است." - می تواند مادر را به کودک بگوید.

اگر نوجوان از شما بسته شد ، دور شد و چیزی نگفت ، پس به او قول دهید اتاق را ترک کند و شنود نکند. همچنین می توانید بگویید که روانشناس بدون اجازه او چیزی به شما نمی گوید. با این حال ، اگر او اسراری داشته باشد که دانستن آنها برای شما مهم است ، قطعاً کودک را راضی خواهیم کرد که باید این اطلاعات را به شما بگوید

. اگر یک نوجوان رازی دارد که دانستن آن برای شما بسیار مهم است ، ما مشاوره کودک و نوجوان می توانیم او را راضی کنیم که آن را با شما در میان بگذارد. یا این حق را به ما بسپارید که در مورد آن به شما بگوییم. اما بدون اجازه او ، واقعاً پشت مشاوره کودک و نوجوان سر او شایعه نخواهیم کرد.

ویژگی یک نوجوان این است که والدین اولین کسانی هستند که قدرت خود را در میان بزرگسالان از دست می دهند ، در حالی که سایر بزرگسالان هنوز هم می توانند تأثیر ایرانیان سایبر بگذارند. به ما بگویید چه چیزی شما را نگران می کند و ما می توانیم در رفتار نوجوان تأثیر بگذاریم تا هم شما و هم او احساس خوبی داشته باشید.

اگر کودک و نوجوان خجالتی است ، اما همچنان به شما اعتماد دارد ، در این صورت می توانید با او به تنهایی یا حتی با تمام اعضای خانواده یک مشاوره مشترک داشته باشید. به او اجازه دهید با چه کسی مشورت کند ، زیرا آنها خیلی دوست دارند همه چیز را برای خود انتخاب کنند.

شایسته است به کودک توضیح دهیم که یک روانشناس روانپزشک نیست و او برای موفقیت ، شغل ، آینده با افراد سالم کار می کند ، "می تواند به شما کمک کند خود را در زندگی شخصی خود پیدا کنید ، شغل خود را برای تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند ، "افراد هم سن

لازم است برای کودک توضیح داده شود که یک روانشناس معلم نیست: "او انتقاد نمی کند ، تعلیم نمی دهد ، آموزش نمی دهد که روانشناس با هر یک از افکار مشاوره کودک و نوجوان و اظهارات شما همدردی راهنمایی کودک و نوجوان می کند ، می فهمد و به اشتراک می گذارد. با برقراری ارتباط با یک روانشناس می توانید به راحتی حل کنید هر كدام از مشكلات شماست

دسته : ,
برچست ها :

کلاس رباتیک برای کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/28 بازدید : 75

کلاس ها رباتیک را آموزش می دهند - یک مهارت منحصر به فرد.

در این مرحله ، شما می توانید طراحان کلاس رباتیک کودکان و مهندسان آینده مورد نیاز کشور را مشاهده کنید.

کودکان پیش دبستانی مهارت های طراحی ربات را در چندین مرحله تسلط دارند:

در مرحله اول کار ، طراح و راهنمای مونتاژ ، با مطالعه فن آوری اتصال فن آوری آشنا می شوند.

در مرحله دوم ، ما می آموزیم که طرح های ساده را از نمونه جمع کنیم.

مرحله سوم جمع آوری مدلهای پیچیده و اتصال آنها به موتورها است.

بنابراین ، استفاده کلاس رباتیک کودکان از فناوری اطلاعات مدرن برای کودکان پیش دبستانی استفاده از ابزارهای آموزشی کارآمد ، از جمله شکل گیری توانایی های خلاق و شخصیت آنها ، غنی سازی حوزه فکری است.

ابزارهای تعاملی یک ابزار فنی م effectiveثر است که می تواند فرآیند یادگیری شما را به میزان قابل توجهی متنوع کند. هر حرفه ای منجر به رشد عاطفی در کودکان می شود ، حتی کودکان با شادی بازی می کنند 

 شکست در یک بازی به دلیل کمبود دانش ، معلم ایرانیان سایبر را ترغیب می کند تا به طور مستقل از او کمک بگیرد یا به دنبال دانش باشد.

اثربخشی آموزش ICT در آموزش پیش دبستانی به طور خردمندانه و ماهرانه ای هم بر کلاس رباتیک کودکان روی نرم افزار آموزشی مورد استفاده و هم در فرآیند یادگیری ماهرانه اعمال شده است.

فن آوری های بازی با موفقیت در آموزش و پرورش استفاده می شود. در گذشته ، آنها عمدتا در کلاس های درس نوجوانان استفاده می شدند ، اکنون معلمان بر لزوم استفاده منظم از فن آوری های بازی نوآورانه در کودکستان تأکید می کنند.

تعامل شامل توانایی تعامل با مردم و تکنیک ها در حالت ارتباطی است. این نوعی فعالیت شناختی است که مبتنی بر روابط انسانی و روانشناسی رابطه است. فناوری ساخت بازی ها به جلب توجه کودکان در مهد کودک کمک می کند و علاقه آنها را به یادگیری دنیای اطرافشان تحریک می کند.

چرا از فن آوری های تعاملی در کودکستان ها استفاده کنیم؟

فناوری های یادگیری تعاملی در پیش دبستانی ها برای ایجاد بازخورد در مورد مهارت های ارتباطی ضروری هستند. از آنجا که وضعیت موفقیت را برای کودکان ایجاد می کند کلاس رباتیک کودکان ، بدون شک به آنها کمک می کند تا بر پافشاری کلاس رباتیک بچه ها و عدم اطمینان غلبه کنند. در نتیجه ، شرایط لازم برای رشد نیازهای کودک دائماً در حال پیشرفت است.

دسته : ,
برچست ها :

کلاس رباتیک کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/28 بازدید : 74

"دایره بزرگ". هدف کلاس رباتیک کودکان فناوری یادگیری بازی در مهد کودک کمک به هر کودک در صحبت کردن ، رشد مهارت های ارتباطی و نتیجه گیری است.

استفاده DW از فن آوری های تعاملی در آموزش و یادگیری ، وجود تجهیزات تعاملی را نشان می دهد.

در حال حاضر ، تجهیزات تعاملی برای آموزش پیش دبستانی توسط موسسه آموزشی فراهم می شود: نرم افزار تخصصی ، تابلوهای تعاملی ، جداول تعاملی ، پروژکتورها ، رایانه ها با طراحان الکترونیکی (رباتیک).

تابلوهای تعاملی

راه کلاس رباتیک کودکان های استفاده از یک صفحه تعاملی در فعالیت های مشترک معلمان با کودکان در مهد کودک فقط با  خیال محدود می شود.

آموزش کودکان خردسال با استفاده از تخته سفید تعاملی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد.

برنامه تعاملی

جدول توسعه تعاملی لمسی به جلب توجه و علاقه به روند یادگیری کودک کمک می کند ، مهارت های حرکتی را توسعه می دهد ، کودک را با فناوری رایانه آشنا می کند.

شما می توانید از جدول گروه کودکان به عنوان یک گروه از کودکان و به طور جداگانه استفاده کنید.

فناوری جدول به آن امکان می دهد تا همزمان ایرانیان سایبر با لمس ارتباط کلاس رباتیک کودکان برقرار کند و این باعث ایجاد جو برای کار گروهی می شود.

بسیاری از آموزشهای سرگرم کننده که جدول تعاملی را ضرب می کنند.

تکرار تاکتیکی وظایف و وظایف نه تنها یک فرایند یادگیری است که اثربخشی یادگیری را تشویق می کند ، بلکه همچنین خواندن در یک نمایشگاه پیش دبستانی است ، زیرا فرم بازی مربیان پیش دبستانی موثرترین است.

پروژکتور طبقه تعاملی

لپ تاپ ها کاملاً در زندگی ما جاسازی شده اند و بسیاری از معلمان آنها را برای شنیدن ضبط صدا ، کار با اسناد یا نشان دادن کودکان کارتونی به خانه می برند. اما صفحه نمایش لپ تاپ بسیار کوچک کلاس رباتیک کودکان است ، صدا آرام است ، بنابراین می توان با یک گروه بسیار کوچک از کودکان منظره کامل را ترتیب داد. اما استفاده از پروژکتور به شما امکان می دهد از قابلیت های رایانه خود نهایت استفاده را ببرید.

شکل ظاهری تصویر روی صفحه پروژکتور با اشکال سنتی متفاوت است: بزرگ ، درخشان است و توسط بسیاری از افراد به طور همزمان قابل درک است.

طراحان لگو رباتیک

Robograms "رباتیک در مهد کودک" فقط یک کلاس طراحی نیست ، بلکه یک ابزار آموزشی کلاس رباتیک کودکان ابتکاری قدرتمند است. رباتیک کارآیی بالایی را در روند یادگیری نشان داده است ، که کلاس رباتیک بچه ها با موفقیت مشکل سازگاری اجتماعی کودکان تقریباً در هر سنی را حل می کند. Robo2

دسته : ,
برچست ها :

بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/3/5 بازدید : 68

بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان که می خواهند ایده هایشان اعدام شود کسانی که می خواهند کدهای آسان فهم ایجاد کننددانشجویانی که می خواهند یک حرفه علمی را در پیش بگیرند

++ C

از زبان C ++ برای ساخت برنامه هایی استفاده می شود که می توانند به صورت محلی روی رایانه ها و سایر ماشین ها اجرا شوند. اگرچه درک زبان چالش برانگیز و وقت گیر است بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان ، اما پس از اتمام آن ، دانش آموز درک کاملی از برنامه نویسی پیدا خواهد کرد. شما می توانید از زبان C ++ برای ایجاد نرم افزار ، بازی و بسیاری از برنامه های دیگر استفاده کنید. این گزینه مناسب در میان زبانهای برنامه نویسی بچه ها برای:

 

نوجوانانی که می خواهند برنامه نویسی را به طور ایرانیان سایبر  بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان کامل درک کنند

آن دسته از دانش آموزانی که مایل به ورود به صنعت بازی هستند خوب است برای نشان دادن در رزومه

C #

با تلفظ C sharp ، می توانید از این بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان برای توسعه برنامه های شخص ثالث برای ویندوز استفاده کنید. C # چهارمین زبان برنامه نویسی محبوب است و برای کسانی که وارد برنامه نویسی می شوند بسیار مناسب است. از نظر نحو استفاده شده کاملاً شبیه Java است.  بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان اگر به یکی از آنها تسلط داشته باشید ، درک دیگری آسان خواهد بود. برای ساختن برنامه های وب ، بازی ها و برنامه های دیگر نیز می توانید از C # استفاده کنید. زبان C # برای موارد زیر مناسب است:

 

دانش آموزانی که می خواهند در ویندوز برنامه ایجاد کنند

نوجوانانی که از قبل جاوا می دانند و می خواهند زبان مشابهی یاد بگیرند

 

بلوکی

ممکن است Blockly را پاسخ Google به بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان بدانید. برای کدگذاری از بلوک های مشابه خراش استفاده می کند. با این حال ، Blockly یک زبان برنامه نویسی است بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان که از انواع زبان های برنامه نویسی از قبل موجود ساخته شده است. شما می توانید آن را یک کتابخانه جاوا اسکریپت سمت کلاینت بنامید که به ایجاد ویرایشگرهای بلوک برنامه نویسی کمک می کند.

 

Block دارای یک کتابخانه بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان است که به راحتی می توانید بسیاری از زبانهای برنامه نویسی دیگر مانند Python ، PHP ، Lua و غیره را پیدا کنید. بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکانآن مانند جعبه کودک از بلوک های مختلف و شکل است. جدا از آن ، یک جعبه ابزار برای نگهداری بلوک ها ، محلی برای نوشتن کد و یک سطل آشغال وجود دارد.

 

با استفاده از Blockly ، ایجاد یک برنامه تلفن همراه آسان نیست بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان زیرا کودکان می توانند در کنار صفحه کد کنند و حتی بین زبانها جابجا شوند. جابجایی بین زبانها به بچه ها کمک می کند تا انواع مختلف کد را ببینند. با این حال ، Blockly آموزش های زیادی ندارد ، بنابراین انتخاب زبان برای بچه ها سخت است. برخی از بهترین طراحان از آن در Sphero استفاده می کنند و این بدان بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان معنی است که بستر Blockly برای موارد زیر مناسب است:

 

کودکانی که می خواهند بیش از یک زبان برنامه نویسی کودک را یاد بگیرند

دانش آموزانی که مایل به ایجاد برنامه های تلفن همراه هستند

کودکانی که می خواهند کد نویسی را از اصول بیاموزند

GO (GOLANG)

زبان برنامه نویسی Go در میان برنامه نویسی بچه ها نسبتاً جدید است اما به آرامی بال های خود را گسترش می دهد. بسیاری از شرکت های   بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان در حال حاضر روی کار می کنند. این لیست شامل بزرگانی مانند است. به همین دلیل است که Go یک پلت فرم کدگذاری کامل برای یادگیری بچه ها محسوب می شود

دسته : ,
برچست ها :

برنامه نویسی صفر تا صد


تاریخ انتشار پست : 1400/3/4 بازدید : 63
بین یک حرف بزرگ و یک حرف بزرگ یک تفاوت  برنامه نویسی صفر تا صد بزرگ وجود دارد. مدتی طول کشید تا من به مشاهده تفاوت های ظریف بین نمادهای مشابه عادت کنم و تا زمانی که به آن عادت نکنید برنامه نویسی صفر تا صد بسیار ناامید کننده خواهد بود.

9. تلاش برای درک همه چیز دلیل گمشده ای برنامه نویسی صفر تا صد است. در آغاز ، سعی کردم "چرا" را دنبال کنم و به هر مشکلی برمی خورم. این لازم نیست رایانه ها بسیار پیچیده هستند و چیزهای زیادی برای برنامه نویسی صفر تا صد یادگیری وجود دارد ، و شما هرگز همه چیز را درک نخواهید کرد. مشکلی نیست

10. برنامه جفت سازی را تا آنجا که ممکن است. هیچ راهی سریعتر برای یادگیری نحوه کدگذاری وجود ندارد.

11. تغییر کد بد بخشی از این فرآیند است. قبلاً فکر می کردم هر کدی که می نویسم لازم است بی نقص باشد. اما انجام برنامه نویسی صفر تا صد اصلاحات در کد شما امری طبیعی است. شما در حال نوشتن کتابی نیستید که با انتشار آن قابل تغییر نباشد.

12. یک راه درست برای درخواست کمک ایرانیان سایبر برنامه نویسی صفر تا صد وجود دارد. هر کس باید در برخی موارد درخواست کمک کند. و هنگام انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که این 4 کار را انجام داده اید:

جزئیات بیش از حد را مشاهده می کنید
دقیقاً توضیح دهید آنچه فکر می کنید باید اتفاق بیفتد.
توضیح دهید که دقیقاً چه اتفاقی برنامه نویسی صفر تا صد می افتد.
توضیح دهید که چرا فکر می کنید کار باید متفاوت باشد.
هنگامی که این روند را طی می کنید ، اغلب بدون اینکه هرگز درخواست کمک کنید ، با یک راه حل مواجه می شوید. این برنامه نویسی صفر تا صد باعث می شود شما در مورد مشکلات به روشی جامع فکر کنید.

13. نیازی نیست که شما نبوغ ریاضی برنامه نویسی صفر تا صد باشید. اگر شما یک "شخص ریاضی" نیستید ، این بدان معنا نیست که نمی توانید برنامه نویس باشید.

14. همیشه پیروزی های کوچک را کدنویسی صفر تا صد جشن بگیرید. ساختن چیزهایی با کد واقعا جالب است. برنامه نویسی صفر تا صد اگر عقب نماندم و چیزهای عالی را که در طول راه می ساختم تحسین نکنم ، هرگز به جایی که می رسیدم نمی رسیدم.
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد