کدنویسی کودکان و نوجوانان - آرشیو 1401/8

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 16525
» بازديد ديروز : 254
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16524
» بازديد سال : 16778
» بازديد کل : 16778
» اعضا : 0
» مطالب : 161

آموزش الگوریتم وفلوچارت1


تاریخ انتشار پست : 1401/8/26 بازدید : 74

MIT App Inventor محصولی از Google است آموزش الگوریتم وفلوچارت که یک پلت فرم برنامه نویسی و برنامه نویسی بی هنر اما دوستانه برای کودکان و کودکان است. با یادگیری زبان های برنامه نویسی می توانید از امکانات برنامه آنها استفاده کنید.

آنها طراحی دوره های خود را با گنجاندن تصاویر ساده، دکمه ها، عناصر متنی و گزینه های دیگر بسیار ساده می کنند. نه تنها بچه‌ها، بلکه همه افراد در سنین مختلف می‌توانند از این پلتفرم آنلاین استفاده کنند.

08.کد هیولا

Code Monster یک آموزش الگوریتم وفلوچارت پلت فرم آنلاین برنامه نویسی رایگان، سریع و مناسب برای کودکان و کودکان است. این گزینه کدنویسی عالی، یادگیری کدنویسی با استفاده از کاراکتر هیولای آبی را پیشنهاد می کند.

این پلت فرم به دانش آموزان خود یک درس تعاملی، ارزیابی سوال و موارد دیگر ارائه می دهد. برای تکمیل درس هیولا، فرزندان شما می توانند به مراحل بعدی بروند.

09.mBlock

mBlock که به عنوان Makeblock نیز شناخته می شود، یک ابزار زبان برنامه نویسی یادگیری است که برای یادگیری کدنویسی برای کودکان و کودکان شما مناسب است. آنها زبان های برنامه نویسی متنی و مبتنی بر بلوک را به دانش آموزان خود ارائه می دهند.

با یادگیری کدنویسی از طریق این سایت برنامه نویسی، فرزندان شما می توانند آموزش الگوریتم وفلوچارت انیمیشن، بازی، پروژه های تعاملی و غیره بسازند. فرزندان شما همچنین می توانند برنامه نویسی ربات را در این پلتفرم یاد بگیرند.

10. بلوکی

Blocky یک پلتفرم برنامه نویسی آنلاین است که سفر ایرانیان سایبر خود را با ماموریت بازی برای توسعه دهندگان فردا آغاز کرد. آنها به دانش آموزان خود خدمات برنامه نویسی بصری، سرگرم کننده و آموزشی را ارائه می دهند. اگر فرزندان یا فرزندان شما تجربه یا دانش قبلی در زمینه کدنویسی ندارند، بهترین بستر برای شماست. آنها بدون دانش قبلی از کامپیوتر و برنامه نویسی دوره های آموزش الگوریتم وفلوچارت خود را طراحی می کنند.

این پلت فرم یادگیری آنلاین است که خدماتی را به زبان‌های برنامه‌نویسی مبتنی بر متن دانش‌آموزان کودکان خردسال خود ارائه می‌کند که بسیار متعارف هستند. آنها از مواد نوشتاری خود به عنوان جاوا اسکریپت استفاده می کنند. آنها همچنین بازی های مختلفی را برای کودکان و فرزندان خود برای یادگیری زبان های برنامه نویسی و کدنویسی ارائه می دهنددر زیر یک Ted Talk با برنامه‌نویس جذاب کلاس ششم توماس سوارز را ببینید

 نشان داده است که برنامه‌نویسی مهارتی است که می‌توان آن را در هر سنی یاد گرفت. با تعداد زیادی سایت، ربات‌های قابل برنامه‌ریزی و محصولات (و کتاب‌هایی) که به برنامه‌نویسی برای کودکان اختصاص داده شده است، هرگز زمان بهتری برای کدنویسی کلاس شما وجود نداشته است.

آمارهای یک نظرسنجی اخیر از ثبت نام فارغ التحصیلان و مدارک نشان می دهد که تنها 4.1 درصد از مدارک کارشناسی ارشد اعطا شده در ریاضیات و علوم کامپیوتر بوده است. این موضوع نگران کننده است زیرا بسیاری از حرفه های امروزی که سریع ترین رشد را دارند در رشته های مرتبط هستند. با توجه به این نیاز به برنامه نویسان که هر روز افزایش می یابد، در اینجا هفت سایت وجود دارد که بر برنامه نویسی برای کودکان تمرکز می کنند و جرقه برنامه نویسی را برای دانش آموزان شما تشویق می کنند، الگوریتم وفلوچارت پرورش می دهند و روشن می کنند

به‌روزرسانی نوامبر 2020

در حالی که این گزینه ها عالی هستند، ما اخیراً یک بررسی عمیق و عملی از BitsBox انجام داده ایم. ما نمی توانیم این ابزار یادگیری را به اندازه کافی توصیه کنیم - بررسی کنید که آزمایش کننده ما چه می گوید!

1. خراش

دسته : ,
برچست ها :

آموزش الگوریتم وفلوچارت


تاریخ انتشار پست : 1401/8/26 بازدید : 65

هیچ وقت برای شروع کدنویسی آموزش الگوریتم وفلوچارت دیر (یا خیلی زود) نیست! یادگیری زبان برنامه نویسی کامپیوتر در برنامه نویسی در دوران مدرن بسیار ضروری است. بیشتر بچه های دنیا می خواهند کدنویسی یاد بگیرند.

یادگیری کدنویسی برای کودکان روز به روز در حال افزایش است. برای برآورده کردن تقاضای برنامه نویسی برای کودکان، چندین وب سایت، شرکت، برنامه در جهان وجود دارد.

یادگیری کدنویسی برای بچه ها خیلی سخت است، مخصوصاً برای این کار باید با بچه ها و کدنویسی آشنا باشید. بسیاری از پلتفرم های آنلاین برای یادگیری برنامه نویسی برای کودکان در دسترس هستند.

امروز در این مجموعه، آموزش الگوریتم وفلوچارت من با شما در مورد "10 بهترین وب سایت برنامه نویسی برای کودکان برای یادگیری زبان برنامه نویسی" صحبت می کنم که به شما در انتخاب بهترین پلتفرم های آنلاین کمک می کند.

10 بهترین وب سایت برنامه نویسی برای کودکان برای یادگیری زبان برنامه نویسی در اینجا لیستی از 10 بهترین وب سایت برنامه نویسی کودکان آورده شده است

01.خان آکادمی

آکادمی خان یک پلت فرم دوره های آنلاین غیرانتفاعی است که به فرزند شما کمک می کند کارآمدتر یاد بگیرد. آنها سفر خود را با مأموریت آموزش رایگان و در سطح جهانی برای کودکان در سراسر جهان آغاز کردند. آنها دوره های زیادی را در پلتفرم آنلاین خود ارائه می دهند، از جمله ریاضی، کامپیوتر، فیزیک، علوم و آموزش الگوریتم وفلوچارت مهندسی، زیست شناسی و غیره.

02.CodaKid

CodaKid یک پلت فرم آموزش آنلاین است که به شما کمک می کند تا کدنویسی برای فرزند و فرزندان خود را یاد بگیرید. بدون این، شما همچنین می توانید دوره دیگری را از این سایت یاد بگیرید. همچنین برای بسیاری از پلتفرم های بازی اعمال می شود.

زبان های برنامه نویسی مختلف از جمله جاوا اسکریپت و پایتون و امکانات یادگیری در این پلت فرم کدنویسی آنلاین موجود است. اگر به برنامه نویسی، یادگیری زبان ایرانیان سایبر های برنامه نویسی، توسعه بازی علاقه مند هستید، بهترین انتخاب پلتفرم برای آموزش الگوریتم وفلوچارت شماست.

03. خراش

اگر علاقه مند به یادگیری زبان های برنامه نویسی بصری هستید، Scratch بهترین بستر آنلاین برای یادگیری یا آموزش کدنویسی برای فرزندانتان است.

این پلت فرم کدگذاری آنلاین در درجه اول برای کودکانی طراحی شده است که در سنین حدود هفت دوره مشارکت داشته اند. در سال 2021 محبوبیت بیشتری پیدا کرد و امسال کاربران بیشتری ایجاد کرد.

04. اشکال

Glitch محیطی است که امکان یادگیری زبان های برنامه نویسی و کدنویسی را در زمان مناسب فراهم می کند. این بهترین برای بچه های بزرگتر و کودکانی است که آزادانه سیستم کدگذاری خود را در این پلت فرم آنلاین بهبود می بخشند. آنها به طور مداوم از بچه ها و کودکان به عنوان راهنمایی آنها حمایت می کنند.

05.Codecademy

اگر جوان هستید و می خواهید یک برنامه نویس شوید، کد آکادمی بهترین و عالی ترین پلتفرم برای شما برای تحقق این رویا است. به بیشتر آکادمی خان نگاه می کند. آن‌ها فعالیت‌های خود را به‌عنوان طرح‌های واحد، برنامه‌های دوره، برنامه‌های مجموعه و غیره طراحی می‌کنند. آنها همچنین پروژه های خانگی و تکمیلی را برای یادگیری کدنویسی ارائه می کنند.

06.CodeCombat

CodeCombat بهترین پلتفرم بازی برای الگوریتم وفلوچارت یادگیری کدنویسی و زبان های برنامه نویسی است. آنها فعالیت های یادگیری خود را با انجام انواع مختلف بازی ها از جمله سیاه چال، سبک RPG و غیره ارائه می کنند. آنها سیستم نوشتاری خود را با استفاده از پایتون و جاوا اسکریپت زیر نظر دارند.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد