کدنویسی کودکان و نوجوانان - آرشیو 1400/7

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 16525
» بازديد ديروز : 254
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 16524
» بازديد سال : 16778
» بازديد کل : 16778
» اعضا : 0
» مطالب : 161

مهارت های برنامه نویسی


تاریخ انتشار پست : 1400/7/27 بازدید : 71

نکته مهم این است که اکثریت زمان خود را به مهارت های اصلی اختصاص دهید ، تا زمانی که آنها را به خوبی درک نکنید. نیازی به جستجوی کنترل مطلق نیست مهارت های برنامه نویسی اما یک کنترل خوب لازم است.

 

در مورد مفاهیم مختلف فرهنگ فناوری ، نکته اصلی این است که لذت ببرید و کنجکاوی خود را برآورده کنید. تا جایی که می توانید بخوانید ، بدون اینکه تحت تأثیر موضوع قرار بگیرید. یک کشف سطحی ساده کافی است.

 

اگر می خواهید حمایت بیشتری در زمینه توسعه مهارت های خود داشته باشید ، از شما دعوت می کنم در برنامه نویسی عملی آکادمی ثبت نام کنید که در آن می توانید راهنماها و ابزارهایی را پیدا کنید که به شما کمک می کند به سمت اشتغال خود حرکت کنید.

چگونه برنامه نویسی را یاد بگیریم؟

البته ، روشهای زیادی برای یادگیری کدگذاری افزایش مهارت های برنامه نویسی وجود دارد که صدها کتاب درسی ، درسهای ویدئویی و راهنماها در دسترس است. تمرین بهترین چیزی است که به شما در یادگیری زبان برنامه نویسی جدید یا کتابخانه جدید کمک می کند. و اینجاست که بسیاری از مردم اغلب با موانعی روبرو می شوند: آنها مطالب آموزشی زیادی دارند ، اما به طور جدی فاقد تجربه شخصی در استفاده از نظریه هستند.

 

یک شکست دیگر در نظریه کامپیوتر جاده - شما خود را در این نظریه و همچنین در انگیزه خود غرق کرده اید. بدون تمرین ، هیچ پیشرفتی در منحنی یادگیری خود مشاهده نخواهید کرد.

 

راه حلی برای این مشکلات وجود دارد که شامل یادگیری افزایش مهارت های برنامه نویسی کد به طور کلی یا بهبود دانش یک زبان خاص می شود. این یک بازی کد نویسی است! امروز ما قصد داریم لیستی از بهترین بازی های کد نویسی موجود را جمع آوری کنیم.

 

شماره 1 CodeGym


 CodeGym یک دوره برنامه نویسی سرگرم کننده است که به کاربران امکان می دهد برنامه نویسی جاوا را یاد بگیرند و تمرین کنند.

 می توانید برنامه نویسی جاوا را از ابتدا یاد بگیرید. بازیکنان برای شروع بازی نیازی به کدنویسی جاوا ندارند ، بنابراین برای مبتدیان مناسب است.

● این پلت فرم مثالها و توضیحات زیادی را برای تسهیل فرایند  ایرانیان سایبر یادگیری ارائه می دهد. اگر نمی دانید چگونه می توانید هر یک از وظایف خود را انجام دهید ، CodeGym انواع نمونه ها را برای کمک به شما در یافتن راه حل ارائه می دهد.

CodeGym به شما آموزش می دهد که از جاوا برای اهداف مختلف و در سیستم عامل های مختلف استفاده کنید. دارای بیش از 1200 پازل در دسترس است. آنها به شما نحوه نوشتن راه حل برای کارهای مختلف ، تصحیح یا انطباق کد موجود برای نیازهای مختلف و سایر برنامه ها را آموزش می دهند.

این فراتر از یک دوره یادگیری سرگرم کننده است. CodeGym یک بازی آنلاین هیجان انگیز است که دارای یک داستان واقعی علمی تخیلی ، شخصیت های جالب و طنز زیاد است. همه اینها مطالعه جاوا را به فرایندی سرگرم کننده و جالب تبدیل می کند.

مربی مجازی راه حل شما توسط یک معلم مجازی تأیید می شود و نتایج را فوراً دریافت می کنید. معلم مجازی به شما راه حل هایی می دهد ، به شما کمک می کند تا اشتباهات افزایش مهارت های برنامه نویسی خود را تصحیح کنید و همچنین فهرستی واضح از الزامات در مورد آنچه باید انجام دهید به شما می دهد.

application برنامه اندروید CodeGym یک برنامه Android برای یادگیری در حال حرکت دارد.

در مقابل

 

may ممکن است برای درک برخی جنبه های جاوا به مطالب مطالعه اضافی نیاز داشته باشید.

آنچه معماها گاهی به شما می دهند کافی نیست و ممکن است لازم باشد به دنبال اطلاعات و آموزش های اضافی باشید. خوشبختانه نیازی نیست به دور نگاه کنید. اسناد زیادی در مورد جاوا به صورت آنلاین و روی خود پلتفرم موجود است

 

 

شماره 2 Robocode

جاوا ، .NET

 

در Robocode ، شما با کنترل یک تانک که با تانک های دیگر می جنگد ، کد نویسی را یاد می گیرید و در این راه نوشتن کد را تمرین می کنید.

  ●آموزش آسان و سریع

Robocode یک بازی قدیمی است (در سال 2000 منتشر شد) با آموزش های بسیار دقیق که شما را در تمام جنبه های بازی راهنمایی می کند. مکانیک آن بسیار ساده است ، بنابراین قبل از شروع بازی وقت خود را از دست نمی دهید.

بازی سرگرم کننده است و حتی می تواند اعتیادآور باشد.

نبردهای تانکی همیشه سرگرم کننده است. Robocode به لطف روند بازی جذاب و متعادل ، تعداد زیادی طرفدار دارد. فقط فکر کنید بازی عرضه شده در سال 2000 هنوز هم به طور مرتب توسط طرفداران افزایش مهارت های برنامه نویسی خود به روز شده مهارت برنامه نویسی و نگهداری می شود.

باعث می شود یک کد واقعی بنویسید.

دسته : ,
برچست ها :

افزایش مهارت های برنامه نویسی


تاریخ انتشار پست : 1400/7/27 بازدید : 64

نحوه کدگذاری تست های خودکار را بدانید

دانستن نحوه کدگذاری تست های خودکار اولین افزایش مهارت های برنامه نویسی مهارتی نیست که از یک توسعه دهنده جوان انتظار می رود. برخی می گویند که اهمیت آن کمتر از مبانی مانند الگوریتم ها (من الزاماً با این یکی موافق نیستم) ، الگوهای طراحی ، پارادایم های برنامه نویسی ...

 

مگر اینکه کدگذاری آزمون های خودکار در پروژه های سازمانی متوسط ​​تا بسیار بزرگ اجباری است. آزمایشات خودکار از رگرسیون عملکردی که هنگام افزودن کد رخ می دهد ، عنصر دیگری را در برنامه می شکند ، جلوگیری می کند.

 

برای هر برنامه ای ، وقتی کد منبع به اندازه خاصی می رسد ، دیگر امکان انجام آزمایش ها به صورت دستی در هر بار اضافه شدن یک قطعه کد جدید وجود ندارد. به همین دلیل است که آزمایشات خودکار اجباری می شوند.

 

برای توسعه دهندگان تازه کار ، دانستن نحوه استفاده افزایش مهارت های برنامه نویسی از یک کتابخانه آزمایشی خودکار و نشان دادن اینکه قبلاً آزمون های واحد را کد کرده است ، هرچند که اساسی باشند ، گواه این است که او مهارت های خود را در جهت صحیح تضمین کرده است و این با تجارت هماهنگ است. اولویت های.

 

بین دو رزومه کاری یکسان ، توسعه دهنده ای که در آزمایشات شروع شده است ، چه در عمل و چه در مطالعه نظری هرم آزمایشی ، کسی است که بیشترین توجه را از طرف استخدام کننده و تیم فنی جلب خواهد کرد.

 

مهارت های "اکوسیستم" نیاز به تئوری و عمل دارد

مهارت های موجود در دایره اکوسیستم نشان دهنده مفاهیمی است که در آن ترکیب نظریه و عمل ضروری است. برخی بیشتر تمرین محور هستند ، برخی دیگر نظریه محور ، اما نسبت افزایش مهارت های برنامه نویسی به مهارت های اصلی اهمیت کمتری دارند.

 

در میان مهارت های "اکوسیستم" می یابیم:

 

چارچوبی که می خواهید در آن تخصص داشته باشید

کد تمیز

الگوهای طراحی

پارادایم های برنامه نویسی

درک پیچیدگی یک الگوریتم

بر ویژگی های پیشرفته و میانبرهای صفحه کلید IDE خود مسلط شوید

از اشکال زدایی IDE خود در کد و آزمایشات استفاده کنید

مفاهیم ظرف سازی و داکر

مدیریت پایگاه داده SQL یا پایگاه داده MongoDB

نظریه جایگزین

مفاهیم خاصی ، مانند شیوه های مهندسی نرم افزار خوب ، الگوهای طراحی یا پارادایم های برنامه نویسی خاص ، در ابتدای توسعه مهارت های شما دشوار است.

 

در این مرحله ، مطالعه آنها با مطالعه مقالات ، کتابها و فیلمهای آموزشی که می توانید در YouTube پیدا کنید جالب است.

 

و تمرین

مفاهیم دیگر ، مانند شروع با یک چارچوب ،افزایش مهارت های برنامه نویسی  نیاز به تمرین دارند. می توانید آن را در تحقق پروژه شخصی به کار بگیرید. در این لحظات مطالعه ایرانیان سایبر می توانید با استفاده از چارچوب انتخابی خود تمرین کنید ، برای مثال NestJS یا ExpressJS در صورت انجام Node ، یا NextJS در صورت انجام React.

 

فرهنگ عمومی فناوری

سرانجام مفاهیمی که من آنها را در فرهنگ فناوری طبقه بندی می کنم مطرح می شود. این دسته شامل تمام مفاهیم دیگری است که دنیای فناوری را تشکیل می دهند.

 

به عنوان یک توسعه دهنده جوان ، لزوماً نیازی به یادگیری نحوه استفاده از Kafka یا ElasticSearch ندارید. از سوی دیگر ، جالب است بدانید که میان افزار پیام رسان چیست یا اینکه بتوانید "به طور تقریبی" نحوه کار جستجو را توضیح دهید و اصلی ترین ابزارهایی که یک توسعه دهنده می تواند برای پیاده سازی آن در برنامه خود استفاده کند ، چیست.

 

فرهنگ فناوری بستگی به کنجکاوی شما برای کشف نحوه عملکرد آجرهای مختلف تشکیل دهنده وب دارد. این به عنوان پایه ای برای ساعت و تکنو ساعت شما عمل می کند

به عنوان اثبات اشتیاق شما در طول مصاحبه های شغلی شما عمل می کند.

 

نقشه راه پیشرفت خود را با برنامه شغلی خود تطبیق دهید

به منظور تعیین نقشه راه پیشرفت مربوط به نمایه شما ، باید برنامه شغلی افزایش مهارت های برنامه نویسی خود را در نظر بگیرید.

 

سطح شما هر چه که باشد ، من شما را تشویق می کنم تا در اسرع وقت بین توسعه دهندگان اصلی ، پشتیبان ، موبایل یا devops یک تخصص را انتخاب کنید. در واقع ، یک توسعه دهنده Frontend باید سریعتر به مفاهیمی مانند Jamstack یا پیش پردازنده های CSS علاقه مند شود افزایش مهارت های برنامه نویسی در حالی که برعکس ، یک توسعه دهنده پشتیبان یا توسعه دهندگان باید سریعتر به  مهارت برنامه نویسی زیرساخت های ابر علاقه مند شوند.

دسته : ,
برچست ها :

اشتباهات برنامه نویسی


تاریخ انتشار پست : 1400/7/26 بازدید : 70

بیشتر خطاهای کامپایلر به دلیل خطاهایی است که هنگام نوشتن کد ایجاد می شود. توسط به عنوان مثال ، ممکن است یک کلمه کلیدی را غلط املایی کنید ، از هرگونه علائم نگارشی اشتباهات برنامه نویسی لازم بگذرید یا سعی کنید از آن استفاده کنید دستور بدون استفاده از دستور. خوشبختانه برای شناسایی زودتر این خطاها طراحی شد

که سعی می شود برنامه اجرا شود. خطاهای زمان اجرا: خطاهای اشتباهات رایج برنامه نویسی زمان اجرا خطاهایی هستند که هنگام اجرای برنامه رخ می دهند. اینها خطاها معمولاً هنگامی ظاهر می شوند که برنامه عملیاتی را امتحان کند که انجام آن غیرممکن است بیرون مثال آن تقسیم بر صفر است. فرض کنید عبارت زیر را دارید:

مایل / ساعت اگر متغیر دارای مقدار 0 باشد ، خطایی در زمان اجرا در عملکرد رخ می دهد تقسیم این برنامه باید اجرا شود تا این خطا شناسایی شود و اگر حاوی a باشد مقدار معتبر ، خطایی رخ نمی دهد هنگامی که خطای زمان اجرا رخ می دهد ، می توانید استفاده کنید

ابزارهای اشکال زدایی ویژوال بیسیک برای تعیین علت. خطاهای منطقی: خطاهای منطقی خطاهایی هستند که مانع از انجام برنامه مورد نظر توسط برنامه می شوند. کد  می تواند بدون خطا کامپایل و اجرا شود ، اما نتیجه عملیات می تواند a را ایجاد کند

نتیجه غیر منتظره به عنوان مثال اشتباهات رایج برنامه نویسی ، می توانید متغیری به نام داشته باشید در ابتدا در یک زنجیره خالی بعداً در برنامه ، می توانید را با دیگری ترکیب کنید متغیری با نام برای نمایش نام کامل. اگر فراموش کردید مقدار را به ، فقط نام خانوادگی نمایش داده می شود ، نه نام کامل به عنوان مورد نظر. خطاهای منطقی تشخیص و تصحیح آنها سخت ترین است ، اما ویژوال بیسیک ابزارهایی نیز دارد

اشکال زدایی که کار را تسهیل می کند.  مطمئناً خواندن این مطالب در مورد ذکر برخی موارد جدید خواهد بود ابزارهایی برای اشکال زدایی خطاها ، که در طول دوره ، بر اساس پارادایم الزامی شناخته نشده است آنها ذکر می کنند منطقی است زیرا از پارادایم شی گرا استفاده می کند. اما جالب است

همانطور که در محیط دیگری طبقه بندی می شوند همان اشتباهاتی ایرانیان سایبر هستند که ما می توانیم در پارادایم مرتکب شویم ضروری.ب) برنامه نویسی در C و C ++ (دوره عملی برنامه نویسی در C و C ++ خورخه بادناس کارپیو و دیگران. 2001)در توسعه یک پروژه نرم افزاری ، ممکن است در مراحل مختلف اشتباهاتی انجام شود:

مشخصات ، تجزیه و تحلیل ، طراحی ، کدگذاری ، آزمایش و نگهداری. دراشتباهات رایج برنامه نویسی مراحل کدگذاری ، آزمایشات برنامه و خطاهای توسعه برنامه معمولاً به صورت کتبی مورد بحث قرار می گیرد کد و در ساختار برنامه ، که به آنها املایی ، نحوی و غلط املایی گفته می شود

ساختار (اینها خطاهای نحوی خاصی هستند که در آن فراخوانی به رویه های خارجی درگیر است ، شامل دستورالعمل های غیر زبانی و غیره). این خطاها معمولاً در مرحله گردآوری و بدون مشکل عمده قابل تصحیح است. با این حال ، کامپایلر نمی تواند خطاهای به اصطلاح منطقی را به دلیل استفاده تشخیص دهد

دستورالعمل های نحوی صحیح اما متفاوت از مواردی که در آنها مشخص شده است طراحی ، عملکرد آن مطابق انتظارات نیست. کامپایلر همچنین نمی تواند درخواست منابع خارج از برنامه را در صورت وجود تشخیص دهد در حال اجرا است ، خراب می شود زیرا اشتباهات رایج برنامه نویسی منابع در دسترس نیستند یا ناکافی هستند.

اینها خطاها در زمان اجرا رخ می دهد. از این مفاهیم ، خطاها را می توان به سه دسته بندی کرد گروه ها: خطاهای بحرانی ، خطاهای غیر جدی و خطاهای نامربوط. خطاهای نامربوط:  آنها مواردی هستند که بر عملکرد صحیح برنامه تأثیر نمی گذارند ، اگرچه خطا هستند و باید باشند

برای مثال پنجره های ورود داده با غلط املایی یا با نام مرجعی غیر از آنچه که مطابقت دارد ، بیشتر بر زیبایی شناسی تأثیر می گذارد تا عملکرد برنامه به عنوان مثال: کلمه را به اشتباه کدنویسی جای شماره اشتباهات رایج برنامه نویسی سند نشان دهید زیرا واژه های متفاوتی وجود دارد انواع سند خطاهای غیر جدی:

دسته : ,
برچست ها :

اشتباهات رایج برنامه نویسی


تاریخ انتشار پست : 1400/7/26 بازدید : 67

 خطایی در جعبه نوع پرتو وجود دارد که حاوی X (اشعه X) است در صورتی که باید E (پرتو الکترون) داشته باشد. برای تصحیح آن از مکان نما ↑ برای رفتن به کادر ، اشتباهات رایج برنامه نویسی E را تایپ کرده و با مکان نما به کادر فرمان پایین آمده ، B را تایپ کرده و دنباله کامل . ا

گر این دنباله در کمتر از 8 ثانیه انجام شود ، دستگاه اشعه ای تولید می کند که می تواند تا 1000 برابر بیشتر از آنچه که باید استفاده شود ، ایجاد کند. این بسیار نادر اتفاق می افتد و معلوم نیست که چنین خطای شرایط مسابقه وجود داشته باشد که در آن خروجی یا وضعیت یک فرایند به دنباله ای از رویدادهایی بستگی دارد که به ترتیب دلخواه اجرا می شوند

و بر روی همان منبع کار می کنند. هنگامی که چنین رویدادهایی به ترتیبی که برنامه نویس انتظار داشت (اجرا) نمی شوند ، ممکن است خطایی رخ دهد. برنامه متغیر پرچم اشتباهات رایج برنامه نویسی  "" را با افزایش هر بار که روال آزمایشی تنظیم را اجرا می کرد ، به جای تعیین مقدار ثابت ، تغییر می داد.

متغیر « » 1 بایت طول داشت و مقادیر احتمالی آن از 0 تا 255 متغیر بود. وقتی مقدار 255 بود و 1 اضافه می شد ، متغیر « 0 می شد. وقتی متغیر «بود نشان می داد که پرتو الکترون می تواند راه اندازی شود و موقعیت دستگاه تنظیم کننده را نمی توان بررسی کرد

روال تست تناسب صدها بار در هر جلسه برای یک بیمار انجام شد. یک بار از هر 256 مرحله معمول ، متغیر " دارای مقدار 0 (غیر عمدی) بود ، دستگاه تنظیم کننده دستگاه بررسی نشد و هیچ گونه خرابی کولیماتور تشخیص داده نشد. مصرف بیش از حد در صورتی اتفاق می افتد

که اپراتور دکمه را در لحظه دقیق فشار دادن متغیر "از 255 به 0 (سرریز) فشار دهد. سپس نرم افزار حداکثر توان 25 مگا ولت را بدون داشتن هدف در محل و بدون اسکن اعمال کرد. این مشکل را اشتباهات رایج برنامه نویسی با اختصاص مقدار متغیر  به غیر از 0 در هر بار انجام آزمایش روتین به جای افزایش آن ، اصلاح کرد. 14 15

توضیح ساده خطای " یک کاربر از بسته یک هشدار برای اصلاح اطلاع داد. در روند رفع حادثه ، یک برنامه نویس به مولد عدد تصادفی آسیب رساند. پچ معیوب در سپتامبر 2006 با  نسخه 0.9.8c-1 منتشر شد. تنها در آوریل 2008 بود که مشکل کشف شد.

همه کلیدهای رمزنگاری ایجاد شده با آن نسخه به خطر می افتند زیرا اعداد ایرانیان سایبر "تصادفی" به راحتی قابل پیش بینی هستند و داده های رمزگذاری شده با آنها نیز آسیب پذیر است. این امر در بسیاری از برنامه های مبتنی بر رمزگذاری مانند یا اتصالات محافظت شده از و تهدیدی اشتباهات رایج برنامه نویسی محسوب می شود. این در نسخه 0.ثابت شد

) یک حفره امنیتی نرم افزاری در کتابخانه منبع باز است که فقط در نسخه 1.0.1f آن آسیب پذیر است ، که به مهاجم اجازه می دهد حافظه سرور یا سرویس گیرنده را بخواند ، به عنوان مثال ، می تواند را خصوصی کند کلیدهای یک سرور. 17 کد آسیب پذیر با انتشار نسخه 1.0.1 در 14 مارس 2012 تصویب شد و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت.

پشتیبانی ضربان قلب به طور پیش فرض فعال بود و باعث می شد نسخه های آسیب دیده به طور پیش فرض آسیب پذیر باشند. با استفاده از یک رایانه در یک طرف اتصال برای ارسال یک پیام "درخواست ضربان قلب" ، که شامل یک بار مفید ، معمولاً یک رشته متن ، همراه با طول بار قابل حمل است ،

 پیوندهای ارتباطی  را ایمن می کند. به عنوان یک عدد صحیح 16 بیتی سپس کامپیوتر دریافت کننده باید بار دقیق مشابه را برای فرستنده ارسال کند. نسخه های تحت تأثیر با توجه به فیلد طول پیام درخواست شده ، صرف نظر از اندازه بار واقعی آن پیام ، یک بافر حافظه برای بازگرداندن پیام اختصاص می دهند.

به دلیل عدم موفقیت در بازبینی محدودیت های مناسب ، پیام برگشتی شامل محموله بار است ، که احتمالاً با هر چیز دیگری که در بافر حافظه اختصاص داده می شود ، دنبال می شود. آژانس مالیاتی کانادا اشتباهات رایج برنامه نویسی از سرقت شماره تأمین اجتماعی متعلق به 900 مpدی مالیاتی خبر داد و اعلام کرد

که از طریق سوء استفاده از حکم به مدت 6 ساعت در روز 8 به آنها دسترسی پیدا کرده است.ررواضح است که باید انواع خطاهای برنامه نویسی را که باید به دنبال آنها باشید و بدانید ، بدانید درست است ، که به سه دسته تعلق دارد: خطاهای کامپایل ، خطاهای زمان اجرا

و خطاهای منطقی خطاهای گردآوری: خطاهای کامپایل ، که به خطاهای کامپایلر نیز معروف هستند ، خطاهای پیشگیرانه هستنداجازه دهید برنامه شما اجرا شود وقتی برای اجرای برنامه فشار داده می شود ، برنامه را کامپایل می کند کد را به زبانی دودویی که تیم اشتباه کدنویسی می فهمد ، بفهمید. اگر با کامپایلر اشتباهات رایج برنامه نویسی ویژوال بیسیک مواجه شده اید کدی که متوجه نمی شود ، خطای کامپایلر  را صادر می کند.

دسته : ,
برچست ها :

برنامه نویسی بچه ها


تاریخ انتشار پست : 1400/7/13 بازدید : 74

تلویزیون 2 در سال 1988. هدف این گزارش برنامه نویسی کودکان  روشن ساختن حوزه "تبلیغات کودکان و تلویزیون" از دیدگاه تحقیقاتی ، حقوقی و فرهنگی / آموزشی است. تمرکز بر کودکان تا سن 14-15 سال است.

این گزارش شامل چهار بخش است:

1) در ابتدا ، فرهنگ کودکی و کودک امروز در دانمارک خواهد بود

مورد بحث قرار گرفته و پس برنامه نویسی کودکان  از آن شرح مختصری از تحولات داخل ارائه خواهد شد

تحقیق در مورد کودکان و تبلیغات تلویزیونی و در ادامه تعدادی از آنها

نتایج تحقیقات ارائه شده و مورد بحث قرار می گیرد.

2) سپس تمرکز بر نروژ و سوئد خواهد بود ، جایی ایرانیان سایبر  که قوانین و

این قوانین در مورد تبلیغات تلویزیونی که مخصوص کودکان است نسبت به دانمارک سختگیرانه است.

3) قسمت سوم گزارش ، دیدگاه های فرهنگی ، اخلاقی و تربیتی را روشن خواهد کرد.

4) آخرین بخش پایانی یک ارزیابی کلی برنامه نویسی کودکان  از دانش موجود در این زمینه با توجه به روشنایی منطقه در ارتباط با وضعیت رسانه های دانمارک ارائه می دهد.

2. امروز کودک باشید

دوران کودکی و فرهنگ کودک در حال حاضر مورد بحث است. اخیراً ، دولت بیانیه سیاست فرهنگ کودک را منتشر کرده است که قرار است در میان آن مورد بحث قرار گیرد

اعضای Folketing در پاییز ، و روزانه مقالاتی در مطبوعات روزانه وجود دارد

زوایای مختلف در دوران کودکی و فرهنگ کودک

کودک - مانند والدینش - مشغول است و از طریق بزرگسالانی که در خانواده ، مدرسه ، م institutionsسسات تفریحی ملاقات می کند ، تحت تأثیر قرار می گیرد.

از طریق رسانه ها والدین و فرزندان یکدیگر را در زندگی روزمره نمی بینند. که در

مطالعه در حال انجام "زندگی روزمره دختران برنامه نویسی کودکان  و پسران و فرهنگ رسانه ای"

1

ما i.a داریم از بچه ها پرسید که والدینشان روی چه کاری کار می کنند. مقداری

کودکان دقیقاً می دانند که والدین چه کار می کنند ، اما بسیاری از آنها ایده بسیار خوبی درباره شغل والدین دارند. به عنوان مثال ، آنها می توانند پاسخ دهند: "او در دفتر برنامه نویسی کودکان  است" یا "او در یک تجارت است". خواه مادر کم درآمدترین منشی باشد یا

مدیر ، و پدر پشت پیشخوان در سوپر مارکت می نشین برنامه نویسی کودکان  ندین مغازه دارد ،

دسته : ,
برچست ها :

برنامه نویسی کودکان


تاریخ انتشار پست : 1400/7/13 بازدید : 65

این جهان کمی پیشرفته تر است برنامه نویسی کودکان  و در درجه اول برای کودکان از کلاس 7 به بالا توصیه می شود. "هیوستون ، ما یک مشکل داریم" - و هر چیز دیگری که برنامه نویسی در مورد آن است

برنامه نویسی می تواند برای بسیاری از موارد استفاده شود ، و در واقع برنامه نویسی بخشی از تعداد زیادی از عملکردهای روزمره است. با تمام سادگی ، برنامه نویسی کودکان باید مشکلی را حل کند و راه حل آن را می توان به شرح زیر توصیف کرد:

 

مشکل - برنامه نویسی -> راه حل. یا به عبارت برنامه نویسی کودکان دیگر: برنامه نویسی مشکلی را حل می کند و راه حل آن در توانایی درک مشکل ، محاسبه بهترین راه حل و رسیدن به اهداف است.

 

برنامه نویسی به یک حس ریاضی خوب نیاز دارد ، اما برای حل یک چالش خاص ، به توانایی های خلاق نیز نیاز دارد. در مقابل

در ریاضیات ، در برنامه نویسی ، یک راه برای حل مسائل ایرانیان سایبر  وجود ندارد ، بلکه چند راه حل وجود دارد. و به عنوان یک برنامه نویس ، مهمترین وظیفه شما این است که اطمینان حاصل کنید که مسیر A تا B تا حد ممکن سریع ، ساده و روان است.

 

برای این کار می توانید از برنامه نویسی استفاده کنید

همانطور که گفته شد ، برنامه نویسی بخشی از بسیاری از کارهای روزمره است که ما در کارهای روزمره خود با آن روبرو می شویم. همه چیز از تلفن شما تا برنامه نویسی کودکان مایکروویو شما نیاز به برنامه نویسی به میزان بیشتر یا کمتر دارد ، زیرا در غیر این صورت همه چیز آنطور که باید کار نمی کند. به عنوان مثال ، اگر مایکروویو را به مدت 3 دقیقه روی 800 وات تنظیم کنید ، اجزای روی بردها باید از کد برنامه نویسی کودکان ذخیره شده برای "درک" سیگنالها استفاده کنند و کارهایی را که شما انتخاب کرده اید انجام دهند..

بنابراین ، مهم است که کودکان برنامه نویسی را بیاموزند

اول از همه ، باید تاکید کرد که برنامه نویسی را نمی توان در یک جعبه خاص قرار داد. برنامه نویسی موارد زیادی را پوشش می دهد ، و در برنامه نویسی کودکان معمولاً تمرکز بر خلاقیت و امکانات متنوع برای ایجاد چیزها با کامپیوتر است.

 

این مهم است زیرا اینگونه کودکان برای آینده دیجیتال لباس می پوشند. تقاضا برای مهارت های برنامه نویسی سالهاست که به شدت در حال افزایش است و ایده خوبی است برنامه نویسی کودکان که به کودکان اجازه دهیم با برنامه نویسی امکانات هیجان انگیز و سرگرم کننده زیادی را ببینند.

 

برنامه نویسی همچنین مهارت هایی را به کودکان می دهد که نمی توانند در مدرسه یاد بگیرند. از جمله موارد دیگر ، توانایی جستجوی اطلاعات و کسب دانش برنامه نویسی کودکان جدید ، پرسیدن س aboutالات در مورد راه حل های موجود و تلاش برای تفکر متفاوت. مدارس ابتدایی و راهنمایی فقط می توانند تا حدی این را قول دهند ، اما در دوره های برنامه نویسی "بازی رایگان" و فرصتهای بی پایان برای تفکر خلاق ، کشف راه حل های مختلف و سرگرمی همزمان وجود دارد.

تحقیقات درباره کودکان و تبلیغات تلویزیونی تاریخ نسبتاً جدیدی برنامه نویسی کودکان ن در این کشور برنامه نویسی کودکان است ، زیرا پدیده تبلیغات تلویزیونی ابتدا با معرفی

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد