X
کدنویسی کودکان و نوجوانان - کدام کودکان ربات KOSMOS وجود دارد؟ s

کدنویسی کودکان و نوجوانان - کدام کودکان ربات KOSMOS وجود دارد؟

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 32
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 31
» بازديد سال : 31
» بازديد کل : 31
» اعضا : 0
» مطالب : 6

کدام کودکان ربات KOSMOS وجود دارد؟


تاریخ انتشار پست : 1400/1/13 بازدید : 3


کودکان ربات KOSMOS رشد کودک را تقویت می کنند ، کودکان با فرایندهای فنی آشنا می شوند و خود را در دنیای فیزیک غرق می کنند. این اسباب بازی به طور موفقیت آمیز سرگرمی و یادگیری مباحث پیچیده را ترکیب می کند. کودکان ربات KOSMOS در نه مدل مختلف در دسترس هستند. هر روبات منفرد عملکردهای مختلف و ظاهر متفاوت دارد. مطمئناً یک کیت ربات مناسب برای هر علاقه مند به کاردستی وجود دارد. پس از آن ربات های مختلف آزمایش KOSMOS ارائه می شود:

 

بررسی اجمالی ربات KOSMOS

KOSMOS Chipz

ربات Chipz KOSMOS یک ربات هوشمند است که دارای دو موتور سنسور مادون قرمز و حالت های بازی هوشمند است. KOSMOS Chipz دو برنامه دارد ، حالت Follow-me و حالت Explore. ربات از این طریق اشیا را ردیابی می کند ، در حالت دیگر به طور مستقل از اشیا فرار می کند. دستورالعمل های مونتاژ در یک داستان کمیک پیچیده شده است. ربات Chipz KOSMOS زنده می شود و اطلاعات هیجان انگیزی را در زمینه رباتیک و فیزیک ارائه می دهد. سن توصیه شده برای این مدل هشت سال است.

 

KOSMOS مونتی

ربات Monty از جاذبه سرپیچی می کند ، می تواند روی یک طناب ، انگشت یا در امتداد سطوح باریک متعادل شود. راز آن در ژیروسکوپ با سرعت چرخش آن نهفته است. کودکان می توانند اثرات ژیروسکوپی را در آزمایش های مختلف کشف کنند. این کمیک ماجراجویانه همچنین Monty را زنده کرده و باعث سرگرمی مونتاژ می شود. کودکان بین شش تا دوازده ساله بینش جالبی در مورد دنیای فیزیک پیدا می کنند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد