X
کدنویسی کودکان و نوجوانان - سهولت برنامه نویسی برای دانش آموزان و معلمان s

کدنویسی کودکان و نوجوانان - سهولت برنامه نویسی برای دانش آموزان و معلمان

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 32
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 31
» بازديد سال : 31
» بازديد کل : 31
» اعضا : 0
» مطالب : 6

سهولت برنامه نویسی برای دانش آموزان و معلمان


تاریخ انتشار پست : 1400/1/17 بازدید : 2


Yena باعث می شود رابط کاربری CoderZ برای کلاس های خود آسان و جالب باشد. همچنین استفاده از آن برای معلمان آسان است. او شیوه ای را که مبتدیان را به دستیابی به اهداف برنامه نویسی اولیه خود سوق می دهد دوست دارد و همچنین رمزگذاران پیشرفته تر را به حرکت دادن ستون های هدف و دستیابی به اهداف بیشتر تشویق می کند.

 

این یادگیری متفاوت به معلمان کمک می کند تا مجموعه گسترده تری از دانش آموزان را بدست آورند ، که ممکن است بسیاری از آنها به طور طبیعی به موضوعات STEM گرایش نداشته باشند. سرانجام ، ینا همچنین دوست دارد كه CoderZ به عنوان كلاسی درسی برای كلاس خود عمل می كند - اعم از آموزش حضوری ، از راه دور ، دورگه ، یا آموزش مستقل.

 

یا گفت: "ما تعدادی دانش آموز داریم كه دائماً به دنبال چالش خود در خارج از دیوارهای كلاس هستند." "هنگامی که آنها در خانه بودند و به دنبال کاری بودند ، CoderZ کمک کرد تا این خلا را پر کند."

این بدون مغز است

توانایی ارائه کد نویسی رایانه ای و رباتیک به مدرسه راهنمایی LaGrange Highlands کمک می کند تا مهارت زندگی ارزشمندی را برای دانش آموزانی که در مراحل اولیه انتخاب و یا رسیدن به اهداف پیشرفته آموزشی و شغلی خود هستند ، ارائه دهد. این پلتفرم همچنین به دانش آموزان کمک می کند مهارت های محاسباتی و همکاری خود را که هر دو در محیط کار مدرن بسیار مهم هستند ، ارتقا دهند.

 

ینا گفت: "با كدنویسی ، شما فقط باید یاد بگیرید كه راه حلهای بسیار زیادی وجود دارد و فرصتهای زیادی برای یافتن راه حل به روشهای مختلف وجود دارد." "CoderZ و به طور کلی کدگذاری ، به دانش آموزان این توانایی را می دهد تا بتوانند آن را به تنهایی کشف کنند."

 

ینا در صحبت با مدارس دیگری که به دنبال برنامه درسی کدگذاری هستند ، گفت: پاسخگویی و ارزیابی CoderZ - به علاوه سطح بالای دانش آموزان که باعث می شود - این کار را به گزینه ای آسان تبدیل می کند. وی افزود: "اگر فرصتی برای استفاده از CoderZ در محیط كلاس وجود داشته باشد ، استفاده از آن به عنوان یك مزیت آموزشی بی فایده خواهد بود."

 

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد